Yaşam

Poker Face Olmadıkları İçin Bu 4 Burç Yalan Söyleme Konusunda Çok Kötüler

Bu burçlar daha çok duygularıyla hareket eder ve yalan söylemeye çalıştığında mutlaka kendilerini açığa çıkartırlar.

Yalan söylemek bir sanattır. Bir yalanı kusursuz bir şekilde iletmek kolay bir iş değildir. Özellikle sizi iyi tanıyan birine bunu yapmak oldukça zordur.

Bazılarımız için yalan söylemek ise tamamen imkansızdır. Avuç içleriniz terlemeye başlar, endişelenmeye başlarsız ve bu hareketlerinize yansır. Ayrıca aşağıdaki 4 burçtan biriyseniz yalan söyleme konusunda gerçekten korkunç olabilirsiniz. Sizi sadece dürüst olmak özgür kılar ve kendinizi daha rahat hissedersiniz.

Bu burçlar daha çok duygularıyla hareket eder ve yalan söylemeye çalıştığında mutlaka kendilerini açığa çıkartırlar. Bir arkadaşınız için sürpriz doğum günü partisi verecekseniz bile bu burçtaki arkadaşlarınıza sırrınızdan bahsederken bir kez daha düşünebilirsiniz.

Koç Burcu: Yalan Söylemek İçin Fazlasıyla Dürtüleriyle Hareket Ederler

Yalan söylemek zaman, planlama ve sabır ister. Peki Koç burçları için bunlar bir araya gelebilir mi?
Dürtüleriyle hareket ettikleri için önce ne söylemek istiyorlarsa söylerler daha sonra sonuçlarıyla yüzleşirler. Bir sır saklıyorlarsa ya da bir konuda yalan söylüyorlarsa bunu mutlaka belli ederler. Muhtemelen yanlışlıkla da doğruyu söylerler.

Yengeç Burcu: Gözlerinde Yazılı Gerçeği Görebilirsiniz

Bir Yengeç burcu yalan söylemesi gerektiğinde ne pahasına olursa olsun konudan kaçınma eğilimindedir. Aslında bir yengecin hareketlerine baktığınızda da bu mantıklı gelir.
Bununla birlikte, bir yengeç insanı karşısındaki kişilerle duygusal olarak iletişim kurma eğilimindedir. Kalpleriyle hareket ederler. Onlara yalan söyledikleri bir konu hakkında biraz baskı yaparsanız gerçeği açıklamak zorunda kalırlar. Çünkü yalan onlara kendilerini kötü hissettirir.

Başak Burcu: Yalan üzerine fazlasıyla ayrıntı katarlar

Bu listedeki burçlar arasında yalan söylemekte en iyi olan burcun Başak burcu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak mesele şu ki, bir Başak genellikle sizi yalan söyleyecek kadar umursamayabilir. Yani dişinizde maydonoz varsa size gerçeği ilk söyleyen bir Başak olacaktır.
Gerçeğin size daha fazla yardımcı olacağını düşündükleri durumlarda yalan söylemek için hiçbir neden göremezler.
Başak burcu insanları yalan söyledikleri zaman da aşırıya kaçma eğilimindedirler. Yani söyledikleri yalana çok fazla ayrıntı ve açı katacaklardır.

Yay Burcu: Sadece gerçeği ortaya çıkarma eğilimindedirler

Doğruyu söyledikten sonra “Pardon” deyip ağzını kapatan birini tanıyor musunuz? Bu kişi muhtemelen Yay burcudur. Acımasızca dürüst dediğimiz şeydir bunlar. Genellikle sürprizleri kaçıranlar ya da patavatsız denilen kişilerdir.
Herkesin tam olarak ne düşündüğünü söyleyen ilk kişi olmalarına her zaman güvenebilirsiniz. Sadece onlardan uzun süre sır saklamalarını beklemeyin yeter.

Peki sizin çevrenizde bu burçlardan olup yalan söyleyemeyen arkadaşlarınız var mı?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: