Güncel Survivor 2020

Survivor Evrim mi, Nisa mı?

Son günlerde Nisa Bölükbaşı’nın yaşadığı sorunlar nedeniyle sürekli gündeme gelen bir tartışma var. Survivor Nisa takıma gereken desteği veriyor mu, yoksa takımını yalnız mı bırakıyor? Survivor Evrim, yaptığı açıklamalardaki gibi takımı tek başına mı sırtlıyor?

Karantina günlerinde televizyonların en çok izlenen ve takip edilen programı Survivor yarışmasında Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya yarışı devam ediyor.

Survivor adasında geçen günler uzadıkça yarışmacıların psikolojilerinde değişiklikler de yaşanmaya başlıyor. Takımların birbirleriyle olan gerilimleri artarken takım içi gerginlikler de yaşanmaya başladı. Bu gerilimlerin en belirgin olanı Survivor Evrim ve Nisa arasında yaşananlardır.

Son haftalarda oyun kazanma oranları artan Evrim, yaptığı açıklamalarda takımı kendisinin sırtladığına dair açıklamalar yapmaya başladı. Özellikle son haftalarda yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle takımdan zaman zaman uzaklaşan Survivor Nisa’yı da isim vermeden hedef listesine koyuyor.

Peki gerçekten Survivor Gönüllüler takımını Evrim tek başına mı taşıyor, Nisa’nın takıma katkısı nasıl?

Bu haftanın ve Survivor 2020 genel performanslarına bakarak bu durum değerlendirilebilir.

Bu haftaki yapılan yarışmalarda kadın yarışmacılar arasında en iyi performans gösteren yarışmacı diğer haftalarda da olduğu gibi Nisa Bölükbaşı oldu. Survivor Nisa, bu hafta katıldığı yarışmaların sonucuna bakıldığında %56,67 oranında bir başarı performansı bulunuyor.

Son haftaların gergin yarışmacısı Survivor Evrim ise, bu hafta gösterdiği %48,15 oranındaki performansıyla Elif Gören ile birlikte 2. ve 3. sırayı paylaşıyor kadınlar arasında.

Genel performans durumunda Evrim ve Nisa arasındaki durum nedir?

Survivor yarışmasının genel tablosuna bakıldığında Nisa ve Evrim arasındaki fark bu kadar açık değil. Ancak yine Nisa, Evrim’in önünde yer alıyor.

Survivor genel performans tablosunda Nisa %54,96 başarı oranına sahipken yine kadın yarışmacılar arasında birinci sırada yer alıyor. Evrim Keklik ise %54,01 başarı oranıyla kadınlar arasında ikinci sırada.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: